Ahoj, przygodo! Co kupić podróżnikowi w prezencie (nie tylko przed wielką wyprawą)

Ahoj, przygodo! Co kupić podróżnikowi w prezencie (nie tylko przed wielką wyprawą)

Dzisiaj wyjechać na drugi koniec świata może praktycznie każdy – niektórzy ograniczają się do wycieczek palcem po mapie, inni śmiało realizują postawione sobie cele. Jednym i drugim z pewnością przypadnie do gustu pomysłowy prezent dla podróżnika. Jaki wybrać?

Na to pytanie nie ma jednej słusznej odpowiedzi. Jest za to wiele fantastycznych propozycji, na które można zdecydować się w różnych sytuacjach. Wiele przecież zależy od tego, kim jest podróżnik – i dokąd zamierza się wybrać. A może akurat nigdzie się nie wybiera?

Nic nie szkodzi. Nawet jeśli robi sobie przerwę w podróżowaniu, sympatyczny upominek z pewnością sprawi mu radość.

Zacznijmy więc od czegoś, co spodoba się i tym, którzy jeżdżą niemal bez przerwy, i tym, którzy tylko raz do roku udają się na wakacje – o byciu podróżnikiem decyduje wszak duch i ambicje, nie zaś pokonane w powietrzu mile.

Najlepsze pomysły na prezenty dla podróżników

Skarbonka NA PODRÓŻE to doskonały początek – dosłownie i w przenośni. Początek oszczędzania, ale i wielkiego podróżowania. Nawet pomimo najlepszych chęci trudno podróżować bez grosza przy duszy. Niektórzy potrafią poradzić sobie w absolutnie każdej sytuacji, ale większość osób woli mieć ze sobą przynajmniej jakiś zapas gotówki na nieprzewidziane okoliczności. I gdzie lepiej gromadzić takie oszczędności, jeśli nie w skarbonce? No właśnie…

Podróże są słodkie, ale przerwy pomiędzy nimi także nie muszą być gorzkie – zadbają o to czekoladki personalizowane MAPA. Wyglądają naprawdę pięknie, a jak smakują… Warto z pewnością odwiedzać różne kraje, różne zakątki świata, próbować tamtejszych kuchni, lokalnych specjałów – również po to, żeby przekonać się o tym, że najsmaczniejsze czekoladki ma się w domu. Najsmaczniejsze – bo personalizowane, przygotowane specjalnie przez kogoś bliskiego.

Nie trzeba jechać od razu na drugi koniec świata, aby poczuć się zdobywcą i aby poczuć… głód. Dlatego warto mieć pod ręką termos obiadowy utrzymujący ciepło PREZENT DLA OBIEŻYŚWIATA. To jeden z tych niezwykle praktycznych upominków, które przydadzą się każdemu – nawet jeśli podróże w większości ogląda na YouTubie. Rzecz to wygodna, poręczna i do tego ekologiczna – można zabrać ze sobą w drogę przygotowany w domu posiłek i nie przejmować się, jeśli w trasie akurat zabraknie… restauracji.

Co łączy wszystkie powyższe pomysły na podróżnicze prezenty?

To, że każdy z nich można spersonalizować, umieszczając na nim własne napisy. Dzięki temu każdy staje się wyjątkowy – dosłownie inny niż wszystkie. Wystarczy dobry pomysł i odrobina wolnego czasu, aby stworzyć coś niepowtarzalnego i osobistego. To także sposób na to, aby docenić wyjazdowe pasje bliskich osób – i naprawdę nie ma w tym przypadku znaczenia, czy ograniczają się one do all-inclusive w Hurghadzie czy oznaczają samotne przemierzenie na nartach płaskowyżu Hardangervidda!

Jeśli więc szukasz ciekawego pomysłu na personalizowany prezent dla podróżnika, zajrzyj na Crazyshop.pl – znajdziesz tam mnóstwo inspiracji i jeszcze więcej fantastycznych upominków!

 

 

Źródło: Artykuł sponsorowany Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *