W co spakować się na wyjazd? Walizki i torby podróżne dla wymagających!

W co spakować się na wyjazd? Walizki i torby podróżne dla wymagających!

Podróżni wyjeżdżający na wakacje zdają sobie sprawę, jak trudne bywa pakowanie się. Ubrania tuż przed powrotem nie mieszczą się do torby, bo zakupione pamiątki zajmują całą przestrzeń. Co zrobić, żeby wyjazdy i powroty były łatwiejsze? Podstawą są dobrze dobrane walizki i torby podróżne – ten artykuł podpowiada, gdzie ich szukać i jak je wybrać.

Podróżowanie z głową

Przede wszystkim, aby cieszyć się podróżą, trzeba czuć się bezpiecznie i komfortowo. To właśnie oferuje swoim klientom Lorenbag – marka dbająca o potrzeby nawet najbardziej wymagających globtroterów. Każdy wyjazd to przygoda, a na przygody zabiera się odpowiednie wyposażenie. Walizki podróżne to idealny wybór dla tych obieżyświatów, którzy cenią sobie wygodę. Oto, na co zwracać uwagę przy zakupie:

 1. Rozmiar – powinien być dostosowany do typu i czasu wyjazdu, a także środka transportu, którym będzie się podróżować (bagaż podręczny do samolotu musi spełniać określone wymogi).
 2. Waga – o ile walizki zabierane do pociągu czy te pakowane do bagażnika samochodu nie muszą być lekkie, o tyle w samolocie zbędna waga może doprowadzić do pobrania przez lotnisko opłaty; na szczęście łatwo tego uniknąć, kupując walizkę o niewielkim ciężarze.
 3. Ilość komór – można wybrać walizki jednokomorowe lub wielokomorowe, w zależności od sposobu pakowania się.
 4. Bezpieczeństwo – zamek zabezpieczający zawartość walizki to dodatkowa opcja, na którą powinny zdecydować się osoby zabierające ze sobą cenne rzeczy.
 5. Wytrzymałość – transport to prawdziwe wyzwanie dla bagażu; długie loty lub przejazdy wystawiają walizkę na czynniki, które mogą spowodować jej uszkodzenie i dlatego należy dobrze się zastanowić nad wyborem twardości walizki.
 6. Materiał – powinien być najwyższej jakości, aby móc długo cieszyć się piękną walizką.
 7. Kółka – dzięki nim z bagażem można szybko się poruszać i nie trzeba go nosić.

Turystyczne szaleństwo

Torby podróżne mogą pomóc w każdej wyprawie. Do mniejszych i większych podróży niewymagających lotów samolotem, polecają się pojemne i wygodne w użytkowaniu torby podróżne. Na stronie Lorenbag można znaleźć szeroki wybór asortymentu tego typu, między innymi:

 • torby damskie – kobiece kolory nadają szyku i przykuwają uwagę, a wyjątkowy design dodaje charakteru;
 • torby męskie – w klasycznym stylu, pozwalające spakować wszystko, co niezbędne;
 • torby dziecięce – dzięki fantastycznym wzorom i niewielkim rozmiarom, te torby umilą wyjazd każdemu młodemu podróżnikowi;
 • torby o różnych pojemnościach – odpowiadające różnym potrzebom;
 • torby z kółkami lub bez – w zależności od preferencji.

Priorytety podróżnika

Niezależnie od tego, jak dużo i często się podróżuje, przemierzanie świata i kraju to zawsze rozwijająca forma spędzania czasu. Aby zwiedzanie było przyjemne i gwarantowało dobry wypoczynek, należy się do niego przygotować. Dzięki temu artykułowi znalezienie komfortowego wyposażenia na wyprawę nie powinno już spędzać snu z powiek żadnemu turyście!

 

 

Źródło: Artykuł partnerski

 Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *